Gdańsk, Polskiego Czerwonego Krzyża

Mieszkanie na wynajem
2 700,00 PLN , Pow. 57 m2
Drukuj ofertÄ™
Drukuj ofertÄ™
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
57 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Gdańsk Brzeźno , Polskiego Czerwonego Krzyża
Rok budowy:
1970
Piętro:
2 na 4
Numer oferty:
MH614762
Cena za m2:
47,37 PLN
Na wynajem atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji.
Lokal ma 57 m2, składa się z:
- pokoju dziennego z balkonem,
- dwóch niezależnych sypialni, w tym jedna z dużą szafą w zabudowie stałej,
- niezależnej kuchni  z oknem wraz z zabudową kuchenną i wyposażeniem AGD,
- łazienki z wanną i pralką.
Mieszkanie wyposażone.
Pod blokiem są ogólnodostępne miejsca parkingowe.
Idealna lokalizacja: blisko do plaży, przystanków autobusowych i tramwajowych. W pobliżu punkty handlowo-usługowe.

Do czynszu najmu należy doliczyć, czynsz do spółdzielni latem około 600zł, zimą około 1000zł oraz prąd, gaz według zużycia.

Nieprawidłowy adres E-mail